Váza s kuličkou Exklusive

Luxusní váza z českého olovnatého křišťálu. Výška vázy je 35, ale i impozantních 50 cm. Váza je velice precizně vybroušená nejlepšími brusiči a zdobená čistým zlatem, které jí dodává lesk a zářivost. Prvotřídní český křišťál s vysokou čirostí a leskem.

Brilantní kus křišťálu korunovaný zlatem.

Doporučujeme ruční myti

Design:
Magdalena Dworokova, NIKE - Bohemia Crystal

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
4 950 Kč / ks 5 950 Kč / ks od 4 950 Kč / ks
Kategorie: Galanterie
? Výška: 35 cm
? Průměr: 15 cm
Zdobeni: Zlato, brus a gravírování
ZBO Vaza Kul Exclusive
Novinka
Zasilkovna

Kolekce interiérových doplňků, dárkových předmětů a sklenic. Představuje vrchol naší ruční sklářské práce. Ručně broušené plochy, jemná dekorace a 24 karátové zlato, podtrhují tento kus ryze české ruční práce, který se bude skvěle vyjímat ve vašem interiéru.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně, každý kus je proto jedinečný. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku.

----

Myjte šetrně. Co to znamená? Skleničky můžete mýt bez obav ze zešednutí v myčce, vždy je ale třeba používat šetrný program a dbát na to, aby se sklo v myčce nemohlo mechanicky poškodit – tedy aby bylo správně umístěné, nedotýkalo se dalšího nádobí a aby o něj nezachytávala mycí ramena. Tlustostěnné nádoby, jako např. dekantéry, vázy a džbány nedoporučujeme mýt v myčce. Pro dokonalé umytí je stačí namočit do teplé vody s kouskem detergentu.

Vyvarujte se velkých teplotních změn. Rychlé střídání horka (teplá voda) a chladu (studená voda, zima, led) nedělají sklu dobře. Snažte se proto nevystavovat skleničky ani džbány teplotním výkyvům.

Zpět do obchodu